Hakkımızda

Makine ve el dokuma halıları, özel tezgah halıları, kilim, çocuk&bebek halıları, natürel&suni deri halı koleksiyonları, patchwork halılar, shaggy halılar ile yurt içi ve yurt dışındaki satış noktalarına kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun maliyetler ile sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendi koleksiyonlarını tasarlamanın ve üretmenin yanı sıra son yıllarda portföyüne kattığı birçok kurumsal firma için de özel koleksiyonlar üretmektedir. Ayrıca Şahin Halı Dünyası, sürekli iletişim halinde olduğu mimarlık sektöründeki firmalarla butik otel ve residance projeleri içerisinde de yer almaktadır.

Üretim ve kalite politikasını oluştururken özellikle yaşam alanlarında kullanılan ürünlerin insan sağlığına ve soluduğumuz ortama olan etkisini göz önünde bulundurarak; mevcut koleksiyonlarının çoğunluğunda natürel hammadde kullanmaya özen göstermektedir.

Şahin Halı Dünyası, insana ve doğaya duyduğu yüksek duyarlılık ile, mevcut olmayanı üretmeye odaklanırken; yüksek üretim ve stok kapasitesi, kurumsal servis ve müşteri ilişkilerinde güven sayesinde bulunduğu çizgide istikrarlı olarak ilerlemektedir.

Vizyon

Şahin Halı olarak daima yenilikçi,kaliteden ödün vermeyen, sanat ve estetiği ön plana alan halı tasaramının ve üretiminin öncüsü olmayı hedefliyoruz. Ürünlerimizi bir sanat eseri gibi görerek yaşam alanlarını daha güzel, daha sıcak, ve daha konforlu hale getirmek için yaratıcı tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz. Halılarımız bizler için sadece bir zemin kaplaması değil yaşam tarzımızın bir yansımasıdır. Kusursuz el işçiliğimizle gelişmiş tasarım anlayışımızla dünyaya kapılar açan yeni deneyimler sunmayı hedefliyoruz.

Misyon

Şahin Halı müşteri odağını en üst seviyede tutmayı ilke edinmiş bir ekipten oluşmaktadır. Halılarımızı sanat eseri olarak görmenin yanısıra bu sanat eserlerini müşterilerimizin bulundukları yere, taleplerine ve tarzlarına uygun imalatla yaşam alanlarını daha iyi bir yer haline getirmelerine yardımcı olmak için çalışıyoruz. Misyonumuz, sadece ürünlerimizin kalitesiyle değil aynı zamanda sürdürülebilirlik anlayışımızla da örtüşmektedir. Doğayı koruma sorumluluğu bilincinde olan Şahin Halı, ürünlerinin üretim aşamasında kullandığı malzemelerin doğayla dost nano teknoloji özellikli olması ile gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünyaya katkı sağlamaktadır. Şahin Halı, her zaman inovasyonun ve yaratıcılığın performansını sürdürebilmek için beklentilerin aşılması ve üretim kalitesinin artması için çalışmaktadır.

Neden Biz

• Kalite ve Dayanıklılık: Halılarımız yüksek kalitede üretilir ve uzun ömürlüdür.
• Geniş Ürün Yelpazesi: Her tarza ve ihtiyaca uygun bir halı bulunabilen geniş bir seçenek sunuyoruz.
• Profesyonel Hizmet: Uzman ekibimiz, size en uygun halıyı seçerken ve kurulumunda yardımcı olacaktır.